Wieloletnie doświadczenie w branży ogrzewania i chłodzenia pozwala nam twierdzić, iż największe powodzenie w naszej firmie przynosi bezpośredni kontakt z klientem i spełnienie jego konkretnych wymagań, w jak najkrótszym czasie i jak najtańszym kosztem.

Klient dzwoniąc do naszej firmy może liczyć na bezpośrednią reakcję w różnych sytuacjach, np: awaria kotła, pęknięta rura, uchodzący gaz – reakcja będzie natychmiastowa i pozbawiona długiej drogi.

Ogromne doświadczenie i znajomość rynku grzewczego, chłodniczego (kotły, pompy ciepła, solary, promienniki, rekuperatory, klimatyzatory) i szeregu systemów, które można ze sobą łączyć, pozwalają nam zaoferować potencjalnemu klientowi produkt, wykonawstwo, serwis oraz dozór i stałą pomoc obsługową.

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści!

Rafał Matlak

Ojciec założyciel, szef wszystkich szefów, wysokiej klasy specjalista, teoretyk i praktyk w jednej osobie, zapalony promotor energii odnawialnej… a prywatnie wielki fan marki Alfa-Romeo.

Mirek

Prawa ręka szefa, świetny specjalista, perfekcjonista, instalacje wychodzące spod jego ręki cieszą oko nie tylko wielbicieli rur i innych pieców. Ostoja spokoju i pozytywnej energii.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do klienta w całym zakresie inwestycji: doradzamy, szkolimy, projektujemy, instalujemy i serwisujemy.

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem firmy CIEPŁO-TECH s.c. – wyłącznego przedstawiciela marki AUER w Polsce.Szkolimy z systemów grzewczych, klimatyzacji, wentylacji i automatyki.


Świadczymy także usługi w zakresie doradztwa, montażu, uruchomienia oraz serwisu urządzeń firm:

Vaillant Viessmann

jak również: